Gupse Özay, Barış Arduç ile nasıl aşık olduklarını ilk kez anlattı

Berfu Yenenler ile Talk Show programına konuk olan Gupse Özay samimi açıklamalarda bulundu. Barış Arduç ile film setinde tanıştıktan sonra nasıl aşık olduklarını anlatan Özay, “Bir komedi filminde beraber oynadığımız için komikliğe de elverişli bir setimiz vardı. Evet Barış çok yakışıklı bir erkek ama orada bizi birbirimize çeken çok eğlenmekti. Bir şey var ya, mizah. Sen çok komiksindir, adam çok komiktir. Ama başka bir komedi yapıyorsunuzdur ikiniz. Gülmezsiniz, anlamazsınız falan. Çok kötüdür ya o. Bizim çok denkti mizah bakışımız ve gülüşümüz. O yüzden o çok güzel köpürdü.” ifadelerini kullandı.

Doğum yaptığı ana ait olduğu ileri sürülerek paylaşılan bir fotoğrafın ise gerçeği yansıtmadığını söyleyen Özay, “Gerçek değil. Çok komik ya. Beni diziden almışlar. Barış’ı Instagram profilinden almışlar. Çocuk kim bilmiyorum. Çok da tatlı. Ben bir de pür makyaj girmişim doğuma. Normalde makyajın m’sini bilmem. Nasıl uğraşmışlar.” diye konuştu.

Barış Arduç ve kızı Jan Asya’nın baba-kız ilişkisinden bahseden Özay, sıraladığı takıntılarıyla izleyicisini şaşırttı.

“ÇEKİÇSİZ ARABAYA BİNMEM”

Daha bir kere arabada kaldığını belirten oyuncu ve senarist Gupse Özay, “Bindiğim arabanın beyni bir anda karışabilir ve kapıları kilitleyebilir. Nerden bilebilirim, obsesifim ben. Çekiçsiz arabaya binmem. Bir kere arabada kaldım. Belli olmaz garanticilik işte” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir