Abdulhamit Gül müjdeyi verdi.. Türkiye’nin 4. büyük şehir hastanesi Gaziantep’te açılıyor

Gül, Kanal7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunduğu Başkent Kulisi özel yayınında gündeme ilişkin soruları cevaplandırdı.

Abdulhamit Gül’ün açıklamalarından satır başları;

SAHADA BÜYÜK BİR DESTEK VAR

Gaziantep’te hem gençlerde hem toplumun büyük bir kesiminde büyük bir teveccüh görüyorum. Daha önceki sahayı da bildiğimiz için vatandaşlarımızın o anlamdaki desteğini tahmin edebiliyoruz. 

Saha, vatandaşlarımız ilk turda bitireceğim diyor. AK Parti de Cumhur İttifakı da büyük bir çoğunluk elde edecek. yani sahanın kararı bu. “15 Mayıs’tan itibaren bugüne kadar yapılan hiçbir şey yarım kalmasın yoluna devam etsin Türkiye.” diye bir yaklaşım var.

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK 4’ÜNCÜ ŞEHİR HASTANESİ

AK Parti’ni kendisi bir güvence. Gaziantep’te günde 18 bin kişiye hizmet verecek 1875 yatak kapasiteli şehir hastanesi yapıyoruz. Birkaç hafta içerisinde hizmete girecek. 7 hastanenin bir arada olduğu bir kompleks. 

“7’Lİ BENZEMEZE” TEPKİ

Muhalefeti bir masa etrafından toplayan ne? Türkiye’nin ekonomisini, dış politikada; Libya konuSunda Ukrayna-Rusya savaşında herhangi bir ortak duruşunuz var mı? Dışarıdan bir tehdit olduğunda tezkere ile Mehmetçik sınır ötesi operasyon yapacak mı?

7’li benzemezi bir araya getiren Türkiye kaygısı değil “Tayyip Erdoğan gitsin” söylemi. “Tayyip Erdoğan gitsin”den başka bir proje, ufuk yok burada. 

AK PARTİ’NİN EN BÜYÜK GÜCÜ

AK Parti 2002’de geldi vatandaşa tepeden bakan, seçkinci statükocu bir yapıyı buldu. AK Parti’nin en büyük gücü, milletin kurduğu ve milletin değerlerini merkeze taşıyan bir parti. O yüzden biz statükonun bir sözcüsü olamayız. Her zaman reform içerisinde ve milletin sözcülüğünü sürdürmemiz lazım. 

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir